Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін і конкурсів та вчителів - наставників

/Files/images/011/біологія.jpg

Чеснішу Людмилу Олександрівну та Скубу Анастасію - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - біологія

Салобуту Тетяну Вікторівну та Круглян Станіславу - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - біологія

Мосьпан Тетяну Борисівну та Скубу Анастасію - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - географія,

Навальну Олександру - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - географія,

Олексенко Анастасія - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - економіка

/Files/images/011/Грабовська.jpg

Грабовську Валентину Іванівну та Круглан Станіславу - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - англійська мова,

Тимченко Ольгу - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - німецька мова

/Files/images/011/Козлова.jpg

Козлову Людмилу Євгенівну та Ткаченко Анну - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад трудове навчання,

Жуль Вікторію - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання

/Files/images/011/IMG_5432.JPG

Комаренко Тетяну Володимирівну та Андрусенка Івана - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології (за 9 клас)

Маслову Даділу - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології

/Files/images/011/Яременко 2.jpg

Яременко Руслана Михайлівна та Крсек Дар'ю - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - правознавство

/Files/images/011/Лисенко Андрусенко.jpg

Лисенко Олену Євгеніївну та Андрусенко Івана - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - математика

/Files/images/011/Вільгоцький.jpg

Вільгоцького Олега Валерійовича та Кожаненко Миколу - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання

/Files/images/011/Завертайло.jpg

Завертайло Людмилу Петрівну та Скубу Анастасію - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - зарубіжна література

/Files/images/011/малювання.jpg

Бойко Ілону Володимирівну та Ткаченко Анну - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - образотворче мистецтво

/Files/images/011/Складна.jpg

Складну Ірину Василівну та Дзюбу Марію - І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої!", номінація "Історія та державотворення України"

/Files/images/011/Яременко 1.jpg

Яременко Руслану Михайлівну та Близнюк Владиславу - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юні екскурсоводи»!

Кiлькiсть переглядiв: 933

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.