/Files/images/2016/Алієва Тетяна, 6-В клас.JPG

Алієва Тетяна, 6-В клас

І місце в ІІ етапі Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

/Files/images/2016/Андрусенко Іван, 7-б клас.JPG

Андрусенко Іван, 7-Б клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - фізика, математика, ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - математика

/Files/images/2016/Государьова Анна, 8-А клас.JPG

Государьова Анна, 8-А клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - французька мова

/Files/images/2016/Дзюба Марія, 10-Б клас.JPG

Дзюба Марія, 10-Б клас

Лауреат обласного етапу конкурсу "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із попелу забуття"

/Files/images/2016/Дика Альона, 10-А клас.JPG

Дика Альона, 10-А клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - хімія, І місце в І етапі конкурсу-захисту робіт МАН - Математика

/Files/images/2016/Євлах Маргарита, 10-А клас.JPG

Євлах Маргарита, 10-А клас

І місце в І етапі конкурсу-захисту робіт МАН - українська мова

/Files/images/2016/Жултинська Ангеліна, 11-В клас.JPG

Жултинська Ангеліна, 11-В клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології, ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології

/Files/images/04_16/IMG_2104.JPG

Маслова Даліла, 9-А клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології, математика, біологія, ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології, ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - біології

/Files/images/2016/Івахно Яна, 10-А клас.JPG

Івахно Яна, 10-А клас

І місце в ІІ етапі Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, І місце в І та ІІ етапах конкурсу-захисту робіт МАН - правознавство

/Files/images/2016/Кожаненко Микола, 10-Б клас.JPG

Кожаненко Костянтин, 10-Б клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання (за 11 клас)

/Files/images/2016/Логвіненко Валерій, 9-А клас.JPG

Логвіненко Валерій, 9-А клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - англійська мова, хімія

/Files/images/2016/Навальна Олександра, 10-Б клас.JPG

Навальна Олександра, 10-Б

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - українська мова та література, англійська мова, інформаційні технології, ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - українська мова та література, ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології

/Files/images/2016/Нескорожена Аліна, 7-Б клас.JPG

Нескорожена Аліна, 7-Б клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - українська мова та література, та в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

/Files/images/2016/Семеняка Євгенія, 8-А клас.JPG

Семеняка Євгенія, 8-А клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - англійська мова

/Files/images/2016/Скарнович Владислава, 11-В клас.JPG

Скарнович Владислава, 11-В клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїхнських олімпіад - англійська мова,

І місце в І етапі конкурсу-захисту робіт МАН - англійська мова

/Files/images/2016/Скуба Анастасія, 9-В клас.JPG

Скуба Анастасія, 9-В клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - українська мова та література, ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - ураїнська мова та література

/Files/images/2016/Степанченко Ілона, 6-В клас.JPG

Степанченко Ілона, 6-В клас

І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

/Files/images/2016/Тимченко Ольга, 8-А клас.JPG

Тимченко Ольга, 8-А клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - французька мова (за 9 клас)

/Files/images/2016/Ткаченко Анна, 8-А клас.JPG

Ткаченко Анна, 8-А клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання (за 9 клас), ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання

/Files/images/2016/Хоменко Ярослава, 8-Б клас.JPG

Хоменко Ярослава, 8-Б клас

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - математика

Кiлькiсть переглядiв: 897

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.