/Files/images/peremojts/DSC_0130.jpg

Величко Діана - ІІ місце
з англійської мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0185.jpg

Рябокляч Яна - ІІ місце
в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу
"Моя Батьківщина - Україна"

/Files/images/peremojts/DSC_0187.jpg

Складна Богдана - І місце
в обасному етапі Всеукраїнського конкурсу
"Об'єднаймося ж, брати мої",
номінація історія

/Files/images/peremojts/DSC_0081.jpg

Редька Дарина - ІІІ місце
з трудового навчання в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/Изображение 008.JPG

Хоменко Ярослава - ІІІ місце
в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу
ім. Петра Яцика

/Files/images/peremojts/DSC_0063.jpg

Попович Світлана - ІІІ місце
з образотворчого мистецтва в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0076.jpg

Потапенко Олексій - ІІІ місце
з математики в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0059.jpg

Бойко Марина - ІІІ місце
з образотворчого мистецтва в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад
та в обласному етапі Всеукраїнського
конкурсу "Скарби рідного краю"

/Files/images/peremojts/DSC_0093.jpg

Цимбалюк Анастасія - ІІІ місце
з німецької мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0170.jpg

Салобута Надія - ІІІ місце
з французької мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0136.jpg

Бровді Ілона - ІІІ місце
з німецької мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0162.jpg

Кривошлик Наталія - ІІІ місце
з української мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських предметних олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0102.jpg

Денисенко Лілія - ІІІ місце
з світової літератури в ІІІ етапі
та IV місце з інформатики в ІІІ етапі
Всеукраїнських предметних олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0070.jpg

Яременко Михайло - ІІІ місце
з математики в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0053.jpg

Навальна Олександра - IV місце
з образотворчого мистецтва в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki/Цирульніков.jpg

Цирульніков Борис - IV місце
з правознавства в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0142.jpg

Галицька Ірина - IX місце
з української мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0091.jpg

Русин Сергій - X місце
з німецької мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0115.jpg

Самокиша Олексій - ІІІ місце
з економіки та біології в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіадах
та IV місце у конкурсі екологічних проектів

/Files/images/peremojts/DSC_0202.jpg

Нестеренко Євгенія - V місце
з французької мови в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0111.jpg

Миненок Владислав - ІІІ місце
з французької мови та
VI місце з інформатики в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/peremojts/DSC_0087.jpg

Сколота Вікторія - ІІІ місце
з трудового навчання в ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад
Кiлькiсть переглядiв: 633

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.