Майсак Галина Григорівна народилася 11 березня 1955 року в селі Мала Супоївка Яготинського (Березанського) району. У 1970 році закінчила 8 класів у рідному селі. Цього ж року вступила до Переяслав-Хмельницького педагогічного училища, а 16 серпня 1974 року прийшла працювати в Яготинську середню школу № 3. Молоду вчительку дружно і по-батьківськи прийняв педагогічний колектив на чолі з директором школи Дворником Миколою Івановичем.

Найкращі корифеї школи: Івахно Тетяна Тимофіївна, Зеленська Надія Іванівна, Наговіцина Єфросинія Степанівна, Коваленко Євдокія Василівна, Корбукова Євдокія Семенівна, Садій Ліда Павлівна були добрими і мудрими наставниками Галини Григорівни.

Як згадує Майсак Г.Г., перший її випуск складав 38 учнів, і коли після перевірки техніки читання виявилося, що її клас серед усієї паралелі читає найкраще – це було першою перемогою і першим доказом того, що це дуже перспективна вчителька. І Галина Григорівна виправдала це сповна.

Протягом усіх років роботи Галина Григорівна була дуже скромною. Пригадує випадок, коли їй запропонували посаду завуча, але вона категорично відмовилася, бо не уявляла, як це вона, молода, буде керувати старшими учителями.

/Files/images/vchitel-pensoneri/003.jpg

І ось так Майсак Г.Г. провела у «третій» школі сорок один рік.

/Files/images/vchitel-pensoneri/002.jpg

Працювала і паралельно навчалася. Маючи сорок років за плечима, закінчила курси учителя розвивального навчання із математики. Багато років керувала спочатку шкільним, а потім районним методичним об’єднанням вчителів початкових класів, школою передового педагогічного досвіду, школою молодого вчителя.

Майсак Галина Григорівна неодноразово нагороджувалася грамотами районного, обласного та міністерського рівнів.

Вона має звання «Старшого вчителя», «Відмінника освіти», а також вчитель-методист.

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.