Видатний гетьман незалежної України - В'ячеслав Чорновіл

/Files/images/2017_-_2018/agenti_zmn/Чорновіл тризна.jpg

До щорічних пам’ятних дат додалась іще одна - вшанування пам’яті видатного українського політичного і державного діяча, лідера українського правозахисного руху, проголошеного гетьмана України В’ячеслава Чорновола.

Незламний борець за незалежність, палкий натхненник прогресивних реформ і борець за суверенітет країни повинен був стати першим президентом незалежної України. Але не став… Трагічна аварія обірвала його життя.

Та ми не повинні забувати, що В’ячеслав Чорновіл встиг зробити для Батьківщини: ми повинні знати все, що він хотів зробити, аби йти тим же курсом; пам’ятати, хто винен у його смерті.

На уроках історії учні дізналися про роль В. Чорновола в історії українського державотворення. На засіданнях круглих столів зі старшокласниками вивчалася інформація про його діяльність, переглядався фільм А. Мухарського «Секретний фронт – В’ячеслав Чорновіл» (відео внизу). Вшановуючи пам’ять видатного сина України, учні пам’ятатимуть його заповіти і Україна перетвориться на одну з найрозвиненіших країн світу, посівше заслужене місце в європейській родині.

/Files/images/2017_-_2018/p-o/samovryaduvannya/стенд.jpg

/Files/images/2017_-_2018/p-o/samovryaduvannya/Перегляд фільму про Чорновола.jpg

До 80-річчя від дня народження В. Чорновола оформлений інформаційний стенд і виставка фотоматеріалів і документів.

/Files/images/2017_-_2018/bbloteka/Чорновіл 009.jpg

Пам’яті незламного борця за Україну присвячується даний відеорепортаж, який рекомендовано для перегляду і обговорення на годинах спілкування.

Перший президент незалежної України був замовлений... або операція "Камаз"

Пам'ятаймо!

/Files/images/2017_-_2018/p-o/samovryaduvannya/Наш Чорновіл.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 608

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.