"Крилата поезія Шевченка"

/Files/images/2019_-_2020/krilata_poezya_shevchenka/990.jpg

Крилата поезія Шевченка непідвладна часу. Його слóва боялися, ненавиділи і жахалися як чорт ладану. Портрети і збірки саме великого Кобзаря розстрілювалися, спалювалися, знищувалися ворогами. Українці, навпаки, пильно берегли свої святині і передавали їх як реліквію з покоління в покоління. «Кобзар» був Біблією, молитвою, оберегом знедолених, ув’язнених, репресованих, закатованих, емігрованих дітей України. Поезії Шевченка ми цитуємо і читаємо, ними думаємо і дихаємо щодня. Він – наше повітря, наш надія, наш щит і меч.

Традиційно в ці березневі дні в шкільній бібліотеці Яготинського НВК №3 відбувся конкурс читців поезій Т. Г. Шевченка. У конкурсі взяли участь учні початкових і старших класів. Піднесений настрій царював у приміщенні. Діти, вбрані у вишиванки, ніби з крилами за плечима читали поезії великого Кобзаря. І світло розливалося кімнатою від вистражданих, вічних, благословенних Богом рядків.

Компетентне журі визначило переможців та відмітило кращих читців.

Довгорук О. О.

Читати всю статтю

/Files/images/2019_-_2020/krilata_poezya_shevchenka/0.jpg /Files/images/2019_-_2020/krilata_poezya_shevchenka/IMG_3636.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.