Цей одвічний біль Майдану

/Files/images/2019_-_2020/tsey_odvchniy_bl_maydanu/IMG_2902.JPG

20 лютого – особлива дата, День пам’яті Героїв Небесної Сотні. В цей день весь український народ вшановує патріотів,які віддали своє життя за єдність і незалежність України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за національну ідею, за країну, в якій не страшно жити . Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 років, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

В цей скорботний день працівники яготинської дитячої бібліотеки спільно з класним керівником 9-А класу Завертайло Л.П. та працівниками шкільної бібліотеки провели патріотичну годину «Цей одвічний біль Майдану».

«Небесна Сотня білих журавлів,

Душа яких летить під небесами.

Ніхто із вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам'ять лишиться за вами…»

Саме такими словами розпочався захід. Працівники бібліотеки разом з учнями 9-А класу відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, згадали всіх Героїв Небесної Сотні, переглянули відеосюжети про трагічні події Майдану, хвилиною мовчання та свічкою скорботи вшанували пам’ять полеглих. Кожен учень доторкнувся до світла тієї свічки, яка є даниною тим, хто навіки пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вшанували пам'ять також Героїв-земляків Яготинщини, які боронили Україну на східних рубежах українського кордону і віддали за неї своє життя, та перегорнули сторінки їхнього короткого життєвого шляху. Протягом заходу лунали патріотичні вірші та пісні, відеосюжети, також була представлена документальна виставка «Небесна Сотня – Герої нашого часу».

/Files/images/2019_-_2020/tsey_odvchniy_bl_maydanu/IMG_2922.JPG /Files/images/2019_-_2020/tsey_odvchniy_bl_maydanu/IMG_2932.JPG /Files/images/2019_-_2020/tsey_odvchniy_bl_maydanu/IMG_2941.JPG /Files/images/2019_-_2020/tsey_odvchniy_bl_maydanu/IMG_2944.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.